Başarının hikayesi var

Gıda ürünlerinizin nasıl ön plana çıkarıyorsunuz?

“Logo” dan yayılmaya katkıda bulunan en önemli temel noktalardan biri olduğunu Varsayalım, “ama” aslında ürünlerinizin yayılmasına yardımcı olan ve onları tüketicilerin ilk talebi haline getiren birkaç önemli faktör vardır. pazarda ilk sıralarda yer alan gerçek bir isimdir.

Pringles

Burada lezzet ve ürün dünyasında önemli bir noktaya değineceğiz;  Gerçek başarının sırrını bilmeyen şirketleri yok etmeden bitmeyecek bir rekabet ortamı yaratmak için dev fabrikalarda yapılan fast food ve mezelerden sık sık bahsediyoruz.  Patates cipsi kadar önemli bir şeyden bahsetmek istiyorum, özellikle Pringles, dünya çapında en büyük ve en yaygın olan bu şirketin üretim ihracatını hiç düşündünüz mü?  Sizinki gibi küçük bir şirket olduğunu biliyor muydunuz?  Pringles’ın zirveye çıktığını düşünüyorum, ancak şirketiniz bunu yapmıyor ve bu bir gerçek, eğer başarı ile ilgileniyorsanız ve ürünlerinizi yurt dışına ihraç etmek istiyorsanız ve başkalarının başarısının sırrını takip etmek için güçlü planlarınız varsa, o zaman burada ne yapman gerektiğini biliyor musun?  Ve Pringles’ın büyük bir küresel isim olduğunu çok iyi biliyorsunuz.

Biraz Michael Jackson’a benziyor – dili pek çok hayranı tarafından anlaşılmaz olsa da, şaşırtıcı bir şekilde neredeyse her yerde ünlü ve tıpkı Coca-Cola, Pepsi ve Pringles gibi kimse nasıl yapıldığını bilmiyor, ama çok yaygınlar ve bu yüzden Brigels’in yıllık yaklaşık bir milyar dolarlık satışla en az 100 ülkede pazarlanması popüler. Ürünlerini havalimanlarında, otobüs istasyonlarında, trenlerde, feribotlarda, uçaklarda ve Amerika ve Tswana’dan And Dağları’nın zirvelerine kadar her yerde görüyorsunuz. Orta Doğu ve Asya, irili ufaklı süpermarketlerde, Pringles sahte ürünleri bile var!

 Başarının nedeni ambalaj mı?
Wikipedia’ya göre, Pringles çiplerinin paketlenme şekli – ve şirket için bir simge haline gelen folyonun farklı şekli, onları depolandıklarında kırılmaz ve parçalanmaz hale getirir ve evet bu, yediklerimizi çiğnemekten iyidir diğer birçok patates cipsi, hatta bazı patates cipsi ürünleri .. Tadı hafif tuzlu defter kağıdı gibi.

Ancak taşınabilirlik ve paketleme tek başına bu geniş yayılımı açıklayamaz, bu sadece bir paketleme, şekil veya tasarım meselesi değildir, tüm dünyada kiosklarda, mağazalarda ve süper markalarda bulunan Pringles piramitleri vardır, ama neden?

Bu şirketin başarısının ve yayılmasının büyük bir nedeni var, tadı da öyle mi? Doğru cevap evet, farklı tatlar başarı ve yayılma için en önemli faktörlerden biridir ve basitçe ilerlemenin ana noktası, şirketin, Pringles’da olduğu gibi, müşterilerin istediklerini elde etmek için gereksinimlerini karşılaması gerektiğidir. Bu gevrek cipslerin daha lezzetli bir tada sahip kendine özgü bir kutu şeklinde geldiği yerlerde, diğer birçok çeşni ürünlerinde diğer firmalar tarafından kullanılmaktadır.  Ayrıca, daha önce duymamış olabileceğiniz 34 farklı Pringles çeşidi vardır ve yedi Pringles sınıfı vardır: Favorite, Tortilla, Multigrain, Extra, Light, Limited Edition, Sticks.

İşte tüm Pringles lezzetlerinin kategorilere bölünmüş bir açıklaması ve bu sadece American Pringles’tan!

Favori: En popüler tatlar
Barbekü, Kaşar Peyniri, Kaşar, Ekşi Krema, Fransız Soğanı, Ballı Hardal, Jalapeno, Patates Kızartması, Memphis BBQ, Pizza, Çiftlik, Tuz ve Sirke, Ekşi Krema ve Soğan, Doğal Patates, Tortilla

Doğal Lezzet, Nacho Peyniri, Güneybatı Çiftliği, Zesty Sos
Çok tahıllı
Cheddar çiftliği, ekşi krema, soğan, doğal çedar aroması
ek
Tatlı barbekü aroması, gözle görülür aromalı turşu, ferahlatıcı manda kanadı
ışık
Hafif tuzlu, az yağlı ve yağsız
Sınırlı sürümler (pazar gereksinimlerine göre değişebilir)

Cheeseburger, chili con “queso”, pul biber, acı biber ve limon, tuz ve sirke, sebzeli krema ve daha birçok özel tat …

Peki şimdi ne bekliyorsunuz?  Lezzet dünyası, ihtiyacınız olan tüm tatlar sahiptir, ilerleme yolculuğunuza başlamak ve yaymak için her şey burada bulacaksınız ve her zaman hatırlayın, farklı ve kaliteli tatlardan oluşan doğru seçiminiz başarıya ulaşmak için atmanız gereken ilk adımdır, Ve işte size mükemmel işçilik ve kalite ile sunduğumuz şey budur.

Krema, Tarçın, Kek, Tereyağı, Meyve suları ve diğerleri gibi gıda ürünleri üreticisi iseniz, ürünleriniz için kesinlikle güçlü ve farklı tatlara ihtiyacınız var, mağazamızdaki birçok farklı lezzeti bulmak için burayı tıklayın.

Tell us which flavor you want to try
You can order more than one flavor
Tell us which flavor you want to try
You can order more than one flavor
Overlay Image