Elma

Şimdiye kadarki en iyi arkadaş elmadır

Elma ürünleri, pek çok çeşidi ve büyük miktarlarıyla ticari pazarları fethetti.Küçük ya da büyük bir mağazayı, gözünüz lezzetli ürünlerinden birine düşmeden ziyaret edemezsiniz, öyleyse bu neden oluyor? Gelin nedenleri birlikte keşfedelim.

Elma ağacı yetiştiriciliğinin asıl yurdunun Kafkasya bölgesinde olduğuna inanılıyor, ancak şu anda dünyanın birçok yerinde ve yetiştiği bölgeye bağlı olarak farklı boyut ve renklerde benzer iklim koşullarında yetiştiriliyor. Modern istatistikler, elma çeşidinin en iyi kalitede 7.500 olduğunu tahmin ediyor: klasik kırmızı elma, yeşil elma, sarı elma, Gala, Fuji ve Macintosh. Aslında firmamız (TDA FLAVORS) hem kuru hem de sıvı formda ev veya endüstriyel kullanım için elma aroması sunmaktadır, bu harika meyvenin yeni ve yenilikçi tatlarına iyi bilinen geleneksel tadı aşarak.

 Elma  Faydaları:
Beslenme ve sağlıktan bahseden programlarda elma meyvesinin sloganı olarak seçilmesi boşuna ya da tesadüf değil, bu doğal aromanın fiziksel sağlığımıza sağladığı iyileştirici ve önleyici faydalardan kaynaklanmaktadır. Meyvenin boyutu büyük olduğu için günlük diyet lifi, potasyum, demir, kalsiyum ve vitamin (A, C) ihtiyacımızın büyük bir kısmını karşılayabilir ve karşılığında sadece 130 kalori içerir. Buradan ve bu nedenlerden dolayı, günlük yemeklerinizde elmaya güvendikten sonra ortaya çıkması beklenen bir dizi olumlu sonucu sizin için seçtik:

Bilimsel, laboratuvar ve tıbbi deneyler, her tür elmanın kalp ve dolaşım sisteminin bütünlüğünü koruduğunu kanıtlamıştır.

Bağırsakta kemik sağlığını ve faydalı bakterilerin büyümesini teşvik edin.

Meme kanserinin önlenmesi. Alopesi, varisli damarlar ve romatizma gibi bazı cilt hastalıklarının tedavisi. Ateş, hapşırma ve öksürük ağrılarını azaltmak. Yaz aylarında özellikle çocuklarda ve bebeklerde mide ekşimesi, akut ve kronik ishal tedavisi.

 • Karaciğer hastalıklarının tedavisi.
 • Kilo vermeye yardımcı olmak.

Diyabete karşı korur.
Gıda zehirlenmesine karşı korur.
Sağlıklı bir sindirim sisteminin korunmasına yardımcı olur.
Gıda endüstrilerinde elma aroması: Ticari şirketler bu gıda endüstrilerini üç şekilde ihraç ederken, en yakın gıda mağazasına gidip koridorları arasında dolaşarak plastik ve cam kapları, küçük ve diğer büyük poşetleri.

görebilirsiniz:
Teneke kutularda reçel, dondurma ve her üç türün de elma suyu şişeleri (filtreli, filtresiz ve kokulu) yapmak gibi konserve.
Fermantasyon: elma sirkesi ve elma sirkesi gibi.
Dehidrasyon: şekerli kurutulmuş elma.

Elma aromasının ticari ürünlerin üretiminde kullanımının sadece yemekle sınırlı kalmaması şaşırtıcıdır, çünkü parfümünün kokusunu solumak onu koklayanlar için bir zevktir, ruhu yatıştırır, arteriyel kan basıncını düşürür, kan basıncını yatıştırır. sinirler ve bu yüzden uluslararası parfüm şirketleri çekici bir koku yaratmaya çalıştılar. Sektördeki avantajları ve kullanımları hakkında kapsamlı bir şekilde konuştuktan sonra, hazırlaması kolay bu değerli tarifte elma tozunun lezzetini denemeye ne dersiniz?

Elma sosu: Haşlanmış, süzülmüş ve tatlandırılmış elma püresi ile yapılan bu yemek çocuklar için harika bir seçimdir. Yeme kolaylığı ve yüksek besin değeri nedeniyle.

Malzemeler:

 • 3 adet soyulmuş elma.
 • 1 gram toz elma aroması.
 • Vanilya kaşığı.
 • bir kaşık dolusu şeker.
 • bir kaşık limon suyu.

Yöntem: Öncelikle elmalar 20-30 dakika limon suyu ile kaynatılmalı, daha sonra elmaları elektrikli ezici ile ezerek kıvamlı hale gelir.
Son olarak, karışıma vanilya tozu ve elma kabuğu rendesi ekleyin ve eriyene kadar karıştırmaya devam edin.

Elmalı Atıştırmalık:
Malzemeler:

 • Bir elma.
 • Muz dilimleri.
 • Yarım bardak çilek.
 • Yarım bardak badem tozu.
 • 2 yemek kaşığı fıstık ezmesi.
 • 2 yemek kaşığı eritilmiş çikolata.

Adımlar:
Elmaları dilimler halinde kesin ve tohumlarından boşaltın, fıstık ezmesini elma dilimlerinin üzerine yayın, ardından badem ve çilekleri ekleyin. Eritilmiş çikolata ile dilimlerin yüzünü süsleyin. Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz: Pamuk Prenses’in hikayesinde elmalı turta gördüğümüzde çoğumuzun çocukluk anılarıyla ilişkilendirdiği elma aroması, en lezzetli ve harika meyve aromalarıydı ve öyle kalacaktır.

Krema, tarçın, kek, tereyağı, meyve suları gibi gıda ürünleri üreticisi iseniz, ürünleriniz için kesinlikle güçlü ve farklı tatlara ihtiyacınız var, mağazamızdaki birçok farklı lezzeti keşfetmek için burayı tıklayın.

Krema, Tarçın, Kek, Tereyağı, Meyve suları ve diğerleri gibi gıda ürünleri üreticisi iseniz, ürünleriniz için kesinlikle güçlü ve farklı tatlara ihtiyacınız var, mağazamızdaki birçok farklı lezzeti bulmak için burayı tıklayın.

Tell us which flavor you want to try
You can order more than one flavor
Tell us which flavor you want to try
You can order more than one flavor
Overlay Image