Mavi nane nedir!

Mavi nane:

 


Yaz ve sonbaharın rengarenk güzelliği olan yeşil nane olarak da anılan bu tuhaf ve yeni olan her şeye ilgi duyması nedeniyle firmamız tarafından sunulan harika bir lezzettir, diğer tat çeşitleri arasında mavi nane aromaları ile öne çıkmaktadır. Tat, tat ve aroması, tatlı ve içeceklerde kullanışlı ve etkileyici imajıyla kendine özgü, Buzdolapları da lezzetli tadı ile damakta iz bırakan nargile mantarının aromalarındadır.
Nane çeşitleri:
Nane mavisi
nane yeşili
Nanenin faydaları:
Kırışıklıkları azaltır
Zayıflamayı kolaylaştırır
Enfeksiyonları ve kanseri önler
Genel sağlığı iyileştirir
Nane: Başta Arap kıyıları olmak üzere Türkiye ve diğer ülkelerde her türlü verimli topraklarda yetişen bir bitkidir.
Soğuk kışlar, serin yazlar ve cereyanlar ile nemli, güneşli yerleri seven nane, Akdeniz kıyıları ve Güneydoğu Anadolu ovaları dışında her yerde yetiştirilebilir.
Yağmurlu bir yerde değilse sprey tekniği ile sulayabilirsiniz.

Firmamız her çeşit ve tattaki kızılcık aromalarının üretiminde en önemli profesyonel firmalardan biridir.Firmamız tarafından üretilen kızılcık lezzetinin en belirgin özellikleri arasında;
Firmamız tarafından üretilen aroma çeşitleri:
Baharat yağları
Sıvı tatlar
Yağlı tatlar
Toz aromalar
Aker lezzetleri
Firmamızın ürettiği diğer meyve aromaları:
Doğal portakal aroması
Doğal çilek aroması
Doğal limon aroması
Doğal kayısı aroması
Doğal kiraz aroması
Doğal muz aroması
Şirketimizle çalışmanın avantajları:
Size tatlar, restoranlar ve gıda boyaları ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı sağlıyoruz ve çalışmalarımız uluslararası ISO sertifikası ve helal sertifikasına sahipse inandırıcıdır ve sizi karşılamak için mümkün olan en iyi kalitede en iyi ürünleri sunmak için çok hevesliyiz. Ürünlerinize doğal tatlar ve renkler vermek için en son teknolojiyi kullanarak, isteğiniz üzerine Ürünler üretirken, profesyonel ve gelişmiş bir çalışma seviyesini kalıcı olarak sürdürmek için tüm ayrıntılarındaki gereksinimleri.

 

Krema, Tarçın, Kek, Tereyağı, Meyve suları ve diğerleri gibi gıda ürünleri üreticisi iseniz, ürünleriniz için kesinlikle güçlü ve farklı tatlara ihtiyacınız var, mağazamızdaki birçok farklı lezzeti bulmak için burayı tıklayın.

 
Tell us which flavor you want to try
You can order more than one flavor
Tell us which flavor you want to try
You can order more than one flavor
Overlay Image