Yeşil üzüm aroması

Sağlıklı meyve ve lezzetli bir tadı sahiptir.

Markete gidip üzüm her gördüğünüzde, sepetinize koymakta özgürsünüz, üzümün hoş tadı kadar, vücudunuzdaki faydalar içten dışa o kadar çeşitlidir ki inanamayacaksınız.

 

Bilmeniz gereken ilk şey, bu zengin meyvenin özelliklerinin rengine bağlı olduğudur ve iyi olan şey, ikisinin de tadı güzel olması ve onları eve götürebilmeniz, böylece sağlığınız için olumlu sonuçlar alabilmenizdir.

 

 

Yeşil üzüm faydaları:

Yağ oranı düşük olması, kolesterol ve sodyum içermemesi en önemli özelliklerinden biri de demir ve potasyumdan dolayı karaciğer, bağırsak ve böbrek gibi vücut organlarıyla birleşerek kalp sağlığına katkıda bulunur kan damarları

 

30 yaşın üzerindeki kişiler için sürekli tüketim, mükemmel kemik koruması sağlayan K ve B1 vitaminlerini içerdiğinden kemik problemlerinin önlenmesine yardımcı olur.

 

Yeşil üzüm, hücre yaşlanmasını yavaşlatan ve kanseri önleyebilen antioksidanlar ve fenoller bakımından zengindir. Diğer bir özelliği ise asmadaki lifler sayesinde kabızlığı önleyip çiçeklenmeyle kapanması, kanı temizlemesi ve antiviral ve antibakteriyel özelliği sayesinde bağışıklık sistemini iyileştirmesidir.

 

Günlük tüketmeniz gereken düzenlilik ve ne tür bir beslenmeniz olursa olsun, günde küçük bir hap alabilir ve vücudunuzda uzun vadeli faydalar göreceksiniz. Özellikle tansiyonu yüksek olan ve tahliye zorluğu çeken hamileler için tavsiye edilir.

 

Üzümle ilgili bazı garip gerçekler, bu meyvenin bir fincanının yaklaşık 100 kalori içerdiği ve olgun meyvelerden yapılan suyunun migren için çok etkili bir tedavi olduğu, içeriğinin% 83 su olduğu, ortalama 18 üzüm kütlesinin 100 kalori sağladığıdır. bir muza eşdeğer Orta boy veya orta boy elma veya 2 büyük mandalina.

 

UV ışınlarının faydaları

Üzüm ve develer

Vücut bakımına gelince, üzüm fitokimyasallar ve bitki besinleri içerdiğinden cilt için çok faydalıdır. Mükemmel bir antiinflamatuardır. Antioksidanlar ve C vitamini, kırışıklıkları önlemek ve ciltteki kirleri temizlemek için kremlerde bileşen olarak kullanılır.

 

Kozmetik endüstrisinin bu meyveyi bir peeling olarak kullanmasının başka bir yolu var, çünkü tohumları safsızlıkları gideren, cildi yumuşak ve nemlendiren E vitamini içeriyor.

 

Yüzün yanı sıra saça da sürülebilen üzümler tüketildiğinde uzamalarını arttırır, tohumlarından elde edilen yağı kepeğe karşı kullanır ve saç dökülmesini azaltır.

Krema, Tarçın, Kek, Tereyağı, Meyve suları ve diğerleri gibi gıda ürünleri üreticisi iseniz, ürünleriniz için kesinlikle güçlü ve farklı tatlara ihtiyacınız var, mağazamızdaki birçok farklı lezzeti bulmak için burayı tıklayın.

 
Tell us which flavor you want to try
You can order more than one flavor
Tell us which flavor you want to try
You can order more than one flavor
Overlay Image